LOADING
PREV
NEXT
http://drezeksc.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.480x274.ban_promo01gk-is-78.jpg
http://drezeksc.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.480x274.ban_promo2gk-is-78.jpg
http://drezeksc.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.480x274.ban_promo05gk-is-78.jpg
http://drezeksc.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.480x274.ban_promo09gk-is-78.jpg
http://drezeksc.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.480x274.ban_promo03gk-is-78.jpg
http://drezeksc.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.480x274.ban_promo04gk-is-78.jpg

Warto wybrać nasze usługi

  • O nas ...
  • Usługi diagnostyczne
  • Auto serwis
  • Auto części
  • Pomoc drogowa
  • Wulkanizacja i wyważanie

O nas ...

Nasza Firma istnieje od 12 maja 1997. Swoją działalność prowadzi w Myszyńcu. Początkowo świadczyła podstawowe usługi diagnostyczne i naprawcze dla samochodów osobowych. Z powodu braku odpowiedniej infrastruktury technicznej i wyposażenia

Więcej ...

Usługi diagnostyczne

Oferujemy pełną gamę badań technicznych motocykli, autobusów, ciągników rolniczych, przyczep, samochodów osobowych oraz ciężarowych. Okresowe badania techniczne: samochody osobowe samochody ciężarowe motocykle autobusy samochody i pojazdy zabytkowe ciągniki rolnicze przyczepy Pierwsze badania techniczne pojazdów sprowadzonych z za granicy Badania pojazdów

Więcej ...

Auto serwis

Oferujemy usługi w zakresie mechaniki, elektryki i elektromechaniki pojazdowej. Specjalizujemy się w diagnostyce silnika i podwozia, naprawie układów klimatyzacyjnych i elektronicznych oraz sprzedaży i testach amortyzatorów. Zapewniamy również przeglądy okresowe,

Więcej ...

Auto części

Nasz sklep motoryzacyjny posiada pełen asortyment części zamiennych do aut większości  marek pojazdów. Zarówno na części blacharskie, jak i mechaniczne:pasek klinowy, amortyzatory. Posiadamy w swojej ofercie części samochodowe oryginalne i

Więcej ...

Pomoc drogowa

Zepsuł Ci się samochód lub miałeś wypadek drogowy? Nie czekaj i zadzwoń pomoc drogowa czeka. Pomoc drogowa (całodobowa): 503068869

Więcej ...

Wulkanizacja i wyważanie

Problemy z oponami i ogólnie rzecz biorąc kołami samochodowymi są dosyć częste, zarówno w czasie podróży, jak i  postoju. Czy Twój samochód wibruje lub podskakuje podczas jazdy? Czy to zazwyczaj

Więcej ...

PROMOCJE !

promocja

Aktualnie brak promocji Zapraszamy wkrótce  

Read more
Opublikowano
Drukuj

Zepsuł Ci się samochód lub miałeś wypadek drogowy? Nie czekaj i zadzwoń pomoc drogowa czeka.

Pomoc drogowa (całodobowa): 503068869

 
Opublikowano
Drukuj

Nasz sklep motoryzacyjny posiada pełen asortyment części zamiennych do aut większości  marek pojazdów. Zarówno na części blacharskie, jak i mechaniczne:pasek klinowy, amortyzatory. Posiadamy w swojej ofercie części samochodowe oryginalne i zamienniki.

Jeżeli zdarzy się sytuacja, że w obecnej chwili nie posiadamy danej części to w ciągu kilku godzin jesteśmy w stanie ją dostarczyć klientowi.

 
Opublikowano
Drukuj

Problemy z oponami i ogólnie rzecz biorąc kołami samochodowymi są dosyć częste, zarówno w czasie podróży, jak i  postoju. Czy Twój samochód wibruje lub podskakuje podczas jazdy? Czy to zazwyczaj ma miejsce na przy prędkości między 70 a 110 km/h? Jeśli tak, to być może trzeba będzie sprawdzić, czy koła Twojego samochodu są właściwie wyważone.

Mechanicy Dreżek S.C. są ekspertami jeśli chodzi o wyważanie komputerowe kół. Będziemy sprawdzać Twoje opony pod kątem właściwego ciśnienia, wygięcia obręczy, lub jakiekolwiek innych problemów, które mogą wystąpić w twoich oponach.

Nawet kilka gramów niewłaściwego wyważenie może wpływać na przednie opony, co wystarczy by  powodować zauważalne wibracje kierownicy podczas jazdy przy wyższych prędkościach. Jeśli istnieje taka potrzeba, Serwis Dreżek S.C. wyważy Twoje opony przez dodanie odpowiedniej ilości obciążenia.

Niewyważone koła powodują denerwujące drgania w samochodzie, koła kierownicy i siedzeń. Mogą one również zwiększyć zużycia paliwa pojazdu, które w tych czasach może kosztować nas sporo pieniędzy.

Co ważniejsze, wyważenie kół ma zasadnicze znaczenie dla bezpiecznej jazdy dla zapewnienia dobrego prowadzenia się pojazdu i maksymalnego zmniejszenia zużycia bieżnika opon.

Mechanicy Serwisu Dreżek S.C. również mają doświadczenie i wiedzę, aby utrzymać wszystkie aspekty wydajności opon samochodów osobowych, terenowych i dostawczych, w tym wyważanie, wulkanizację i geometrię kół. Jest zalecane przez producentów opon, aby sprawdzać wyważenie i geometrię kół co 15000 km. Wszystkie te czynności przyczynią się do równego zużycia bieżnika i przedłużą życie inwestycji jaką są opony.

Każdy pragnie gładkiej i bezpiecznej jazdy; Serwis Dreżek S.C. może pomóc, z dokładnym wyważaniem Polskie drogi nie będą Ci już straszne.

Zadzwoń do Nas i umów się na wizytę! Pamiętaj! Powiedzenie nasz klient – nasz Pan nie jest nam obce.

Gwarantujemy:

  • najniższe ceny  
  • najwyższą jakość usług
  • miłą i szybką obsługę
 
Opublikowano
Drukuj

Oferujemy usługi w zakresie mechaniki, elektryki i elektromechaniki pojazdowej. Specjalizujemy się w diagnostyce silnika i podwozia, naprawie układów klimatyzacyjnych i elektronicznych oraz sprzedaży i testach amortyzatorów. Zapewniamy również przeglądy okresowe, wymianę i sprzedaż opon oraz ustawianie zbieżności kół.

Firma dysponuje sklepem motoryzacyjnym z szerokim asortymentem części do aut europejskich i japońskich (osobowe, dostawcze, ciężarowe). Oferujemy usługi dla właścicieli samochodów różnych marek: Fiat, Ford, Audi, Mazda, Skoda, Toyota, Citroen, Volkswagen, Opel, Daewoo, BMW, Dacia, Honda, Renault itd.

Zapewniamy naprawy w zakresie części układów zapłonowych, przekładni kierowniczych, pomp hamulcowych , pomp paliwa, wspomagania, sprzęgła, wtryskowych i vacum pompy. W ofercie naszej firmy znajdują się również filtry oleju, paliwa, powietrza i kabinowe. Zapewniamy także części do układów klimatyzacji , układy wdechowe, klimatyzatory i części układów wtryskowych.

Dysponujemy asortymentem o wysokiej jakości. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo reflektory dobrej marki, przewody zapłonowe, lusterka oraz wkłady lusterek, a także alarmy, głośniki, czujki cofania, zestawy głośnomówiące i zabezpieczenia antykradzieżowe. 

Na uwagę zasługuje fakt, iż jako jedyni w naszym regionie, należmy do Europejskiej sieci niezależnych warsztatów samochodowych Eurowarsztat. Więcej informacji mogą znaleźć Państwo pod adresem www.eurowarsztat.pl.

 

 

Strona 1 z 2

<< Start < poprz. 1 2 nast. > Zakończenie >>

Zobacz także ...

Galerie

DRĘŻEK S.C.
ul. Reymonta 46, 07-430 Myszyniec

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW
Tel/Fax. (29) 772-11-57

NAPRAWA POJAZDÓW, AUTO CZĘŚCI
Tel/Fax. (29) 772-21-20

POMOC DROGOWA ( CAŁODOBOWA )
Tel/Fax. 503 068 869

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa że nasza firma Dężek S.C. jako jedna z nielicznych i jedna z pierwszych na terenie Mazowsza, została wyróżniona przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 – 2013, przyznaniem środków na projekt: „Rozszerzenie oferty i podniesienie jakości usług firmy Drężek S.C.”.